O SPOLEČNOSTI


 

Seznamte se s námi! Společnost ESPERIENZA sídlí v Olomouci již od roku 2012. V roku 2017 jsme se však přesunuli do Brna a působíme zde. Naši kolegové již několik let působí i v jiných městech České republiky. Tým brněnské kanceláře zajišťuje reklamu, promo a distribuci pro celou střední a jižní Moravu. Našim úkolem je budování dobrého jména značky našim obchodním partnerům a jejich výrobkům.

Náš obchodní tým žije svým vlastním životem. Neznáme slovo nuda a vše co nás potkává, přijímáme jako výzvu. Rádi společně plánujeme rozvoj celé naší kanceláře a obchodních partnerů. U každého z našich kolegů naleznete profesionalitu, cílevědomost, soužití s firemními hodnotami a cíli. V našich spolupracovnících probouzíme především kreativitu. Víme, že nejšťastnější člověk je ten, kterého práce baví! Díky firemním školením vzděláváme náš tým v oblasti komunikace se zákazníky, marketingu i drobného managementu. Pyšníme se i možností kariérního růstu pro ambiciózní kolegy. Směrujeme se vědomím, že našim největším potencionálem jsou právě členové našeho obchodního týmu!

 

Naše manažerka Petra. Je možná malá, ale její cíle jsou velké. Je srdcem celého týmu a motivací pro ostatní. Neustále pracuje na tom jak být lepší člověk ale i manažer. Ráda pomůže i Tobě.