O SPOLEČNOSTI


Seznamte se s námi! Společnost ESPERIENZA sídlí v Olomouci již od roku 2012. Naše profesní historie však není spojena pouze s historickou Olomoucí. Naši kolegové již několik let působí i v jiných městech České republiky. Tým olomoucké kanceláře zajišťuje reklamu, promo a distribuci pro celou střední a jižní Moravu. Našim úkolem je budování dobrého jména značky našim obchodním partnerům a jejich výrobkům.

Náš obchodní tým žije svým vlastním životem. Neznáme slovo nuda a vše co nás potkává, přijímáme jako výzvu. Rádi společně plánujeme rozvoj celé naší kanceláře a obchodních partnerů. U každého z našich kolegů naleznete profesionalitu, cílevědomost, soužití s firemními hodnotami a cíli. V našich spolupracovnících probouzíme především kreativitu. Víme, že nejšťastnější člověk je ten, kterého práce baví! Díky firemním školením vzděláváme náš tým v oblasti komunikace se zákazníky, marketingu i drobného managementu. Pyšníme se i možností kariérního růstu pro ambiciózní kolegy. Směrujeme se vědomím, že našim největším potencionálem jsou právě členové našeho obchodního týmu!

NÁŠ TÝM


   Pepa            Mari              Petra              Peťa             Honza             Zuzka            Klárka           Standa

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI


 

asistent reklamy a prodeje

Jsi rád/a obklopen pozitivními lidmi ? Rád/a se neustále vzděláváš ? Smysl pro humor a zodpovědnost je tvoje parketa ? Chceš se naučit jak se dělá byznys v úspěšné společnosti ? Jestli jsi na všechny otázky odpovědel/a ano, tak nahoď oblek a buď boží! :) - čekáme na Tvoje CV.

Co Tě čeká

Tvým úkolem bude...hádej :P Jasně budeš komunikovat se zákazníky v OC, budeš jim radit, pomáhat při výběru a když to budeš dělat s úsměvem o to lépe. Reprezentovat budeš nejen sebe, ale i naši firmu, čeká tě práce s reklamními předměty, EET a penězi.

Koho hledáme

Parťáka do mladého kolektivu se kterým se nám bude dobře pracovat. Měl by si být zodpovědný, spolehlivý a flexibilní, požadujeme a chceme tě vidět alespoň 3x týdně od 9:00-17:30 (pro brigádníky). Ze začátku ti přidělíme školitele, který tě naučí všechno co umí on sám a tvoje maličkost dostane taky prostor, neboť - baby nebude sedět v koutě. :)

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít

Nechceme od tebe žádný titul ani roky praxe, věříme, že všechno co je potřeba jsme schopní tě naučit my sami. Co však žádáme od tebe je pozitivní přístup a kreativitu.

Plusem ti bude jestli vlastníš ŘP - možná tě pustíme i zavolant firemního auta.

Co Ti můžeme nabídnout

Neslibujeme ti hory a doly zlatých dukátů, ale fixní plat 90-110Kč/hod v čistém a jestli budeš šikovný, dostaneš i bonusy. Pokud budeš chtít, můžeš své peníze dostávat denně. U nás ve firmě se snažíme naše kolegy a kolegyně motivovat nejen odměnami, ale i firemním teambiuldingem a zážitky.

BRIGÁDNĚ I HPP.

 

Chci se ucházet o tuto pozici

 

 

 

 

 

PŮSOBNOST


Náš tým nezná hranice! Spolupracujeme s obchodními partnery po celé Moravě! Žádná vzdálenost není dost dlouhá, pokud jde o spokojenost našich zákazníků. Setkat se s námi můžete v Olomouckém, Brněnském, Moravskoslezském i Zlínském kraji!

KONTAKT


PETRA
ROHÁČOVÁ

Manažer 
+420 775 527 657 
Rohacova.firemni@gmail.com

PIOTR
ZAWADA

Manažer 
+420 774 421 214

Personalistka
kontakt

 Brno

+420 775 725 386
esperienza.brno@gmail.com