O SPOLEČNOSTI


Seznamte se s námi! Společnost ESPERIENZA sídlí v Olomouci již od roku 2012. Naše profesní historie však není spojena pouze s historickou Olomoucí. Naši kolegové již několik let působí i v jiných městech České republiky. Tým olomoucké kanceláře zajišťuje reklamu, promo a distribuci pro celou střední a jižní Moravu. Našim úkolem je budování dobrého jména značky našim obchodním partnerům a jejich výrobkům.

Náš obchodní tým žije svým vlastním životem. Neznáme slovo nuda a vše co nás potkává, přijímáme jako výzvu. Rádi společně plánujeme rozvoj celé naší kanceláře a obchodních partnerů. U každého z našich kolegů naleznete profesionalitu, cílevědomost, soužití s firemními hodnotami a cíli. V našich spolupracovnících probouzíme především kreativitu. Víme, že nejšťastnější člověk je ten, kterého práce baví! Díky firemním školením vzděláváme náš tým v oblasti komunikace se zákazníky, marketingu i drobného managementu. Pyšníme se i možností kariérního růstu pro ambiciózní kolegy. Směrujeme se vědomím, že našim největším potencionálem jsou právě členové našeho obchodního týmu!

NÁŠ TÝM


   Pepa            Mari              Petra              Peťa             Honza             Zuzka            Klárka           Standa

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI


 

asistent reklamy a prodeje

Staň se našim kolegou. Hledáme nyní nováčky na pozici Asistent reklamy a prodeje. Tvou náplní práce bude komunikovat se zákazníky v OC o výrobcích partnerské značky. Vytvořit pozitivní dojem. Zjistit názor zákazníků. Představit zvýhodněnou cenu pro zákazníka. Čeká tě velmi dynamická práce s energickými kolegy. Příjemné pracovní prostředí. Naučíme tě samostatnosti, základům marketingu, najdeme tvé kouzlo osbnosti. Kolegy, kteří pracují na HPP vzděláváme i ve vedení týmů a dáváme jim možnost si to vyzkoušet.

Pozici je možno obsadit nejpozději do 10.7.2017 - Olomouc i Brno.

Plat: 85 - 100 Kč/hod.

BRIGÁDNĚ I HPP.

 

Chci se ucházet o tuto pozici

 

 

 

 

 

PŮSOBNOST


Náš tým nezná hranice! Spolupracujeme s obchodními partnery po celé Moravě! Žádná vzdálenost není dost dlouhá, pokud jde o spokojenost našich zákazníků. Setkat se s námi můžete v Olomouckém, Brněnském, Moravskoslezském i Zlínském kraji!

KONTAKT


PETRA
ROHÁČOVÁ

Manažer 
+420 775 527 657 
Rohacova.firemni@gmail.com

PIOTR
ZAWADA

Manažer 
+420 774 421 214

Personalistka
kontakt

Olomouc
+420 775 725 386
esperienza.olomouc@gmail.com

Brno
+420 601 189 277
esperienza.brno@gmail.com